MOKS Piaski Bydgoszcz - Victoria Niemcz 5:2. Kareta Damiana Lewandowskiego!

Zespół MOKS Piaski Bydgoszcz w końcu się przełamał i wygrał u siebie z Victorią Niemcz 5:2. Karetę ustrzelił Damian Lewandowski, a jedną bramkę dorzucił Dawid Juszkiewicz, który powiedział kilka słów o meczu.

"Przez pierwsze 20 minut nasza gra była dość nerwowa, wtedy strzelanie zaczął Damian Lewandowski, który miał dzisiaj dzień konia i każdy jego strzał znalazł drogę do bramki. Druga połowa to niepotrzebne nerwy naszej drużyny, bo przeciwnik nie prezentował nic wielkiego. Straciliśmy dwie bramki po głupich błędach i na pewno to element, który musimy poprawić, bo kiedy prowadzimy to zawsze się rozluźniamy i rozdajemy rywalom prezenty. Zwycięstwo podtrzymuje szansę na baraże i za tydzień musimy zrobić wszystko żeby wygrać z Pruszczem."

MOKS Piaski Bydgoszcz - Victoria Niemcz 5:2 (3:0)
skład: Bonalski - A. Lewandowski (75' Ruszkiewicz), Nalazek (46' Śmietanowski), Polkowski, Marek - Juszkiewicz, Walczak - Jułga, Kliszewski (70' Beliński), Rambowicz (60' Kantarowski) - D. Lewandowski
bramki: D. Lewandowski 4, Juszkiewicz