Porażka w Raciążu.

W minioną sobotę MOKS Piaski Bydgoszcz przegrał na wyjeździe z drużyną Rawys Raciąż 2:4. Drużyna prowadzona przez Bartosza Kliszewskiego nie była w stanie wywieźć punktów z Raciąża mimo tego, że od 15 minuty grała w przewadze po czerwonej kartce dla gospodarzy. Na temat meczu wypowiedział się Adrian Lewandowski.

Szybko strzelona bramka i czerwona kartka dla przeciwnika. Wydawało się, że będzie to łatwe zwycięstwo, tymczasem rywal strzela wam 4 bramki w osłabieniu. Jak to możliwe?
Wiedzieliśmy, że będzie to mecz walki. Strzeliliśmy szybko bramkę, dodatkowo czerwoną kartkę obejrzał zawodnik rywali. W tym momencie powinniśmy zepchnąć przeciwnika do obrony i kontrolować spokojnie przebieg spotkania, natomiast my kolejny raz pokazujemy, że nie potrafimy grać w przewadze, podobne sytuacje miały miejsce z Krajną i Kamionką. Popełniamy błąd za błędem, dodatkowo nie wykorzystujemy kilku dogodnych sytuacji na podwyższenie prowadzenia, a rywale z minuty na minutę się rozkręcają i mecz wygląda tak jakby to oni grali w przewadze. Głupio tracimy bramki i przegrywamy na własne życzenie. Nasza gra w ostatnich meczach jest fatalna i daleka od tej, którą prezentowaliśmy chociażby w rundzie jesiennej. Musimy przeanalizować dlaczego to tak wygląda. Następny mecz gramy u siebie z Victorią Niemcz i myślę, że jest to dobra okazja aby odbudować morale zespołu.
Rawys Raciąż - MOKS Piaski Bydgoszcz 4:2 (1:1)
bramki: Kliszewski (rzut karny), Lewandowski.
skład: Dolata - A. Lewandowski, Polkowski, Nalazek, Marek - Trepkowski, Lewandowski - Jułga, Walczak (80' Błaszak), Krawczyk (60' Rambowicz) - Kliszewski