Trudne zadanie w Kamieniu Krajeńskim!

Dzisiaj, o godzinie 16:00, MOKS Piaski Bydgoszcz rozegra spotkanie w ramach 16 kolejki bydgoskiej A klasy, rywalem będzie Kamionka Kamień Krajeński.

Mecz na pewno nie będzie należał do łatwych. Ostatnim zespołem, który był w stanie pokonać Kamionkę na ich stadionie jest Grom Więcbork, który prawie rok temu (04.04.2015) wygrał 2:0. Kolejnym powodem jest fakt, że z powodu kontuzji, kartek oraz służbowych wyjazdów jedziemy na ten mecz w 16. Kontuzjowani nadal są Niwiński, Frelichowski, Rybatchyn, a do ich grona dołączył nasz najlepszy strzelec - Piotr Jułga, za kartki nie zagrają bracia Lewandowscy oraz Kamil Krawczyk, który pauzuje za czerwoną kartkę jaką obejrzał w meczu z Tartakiem Wudzyn, z kolei przez służbowe wyjazdy na meczu nie pojawią się DolataShkurin.

Oto lista powołanych na dzisiejszy mecz: Bonalski, Śmietanowski, Ruszkiewicz, Marek, Polkowski, Nalazek, Rakowski, Trepkowski, Jaszewski, Juszkiewicz, Walczak, Kliszewski, Kantarowski, Błaszak, Rambowicz i Smerliński.